Kredi kartı başvuru sonucu nasıl öğrenilir


Kredi kartı başvuru sonucu ve öğrenme, QBN finansbank, garanti, yapı kredi,akbank, ziraat bank, vakıfbank – Bazen düşünüyorum da kredi kartları olmasaydı dünyamız nasıl olurdu diye? Bir ara ah ne kadar güzel olurdu diye düşünsem de ama hiçte öyle değil. Çünkü Kredi kartları durduk yere çıkmış objeler değil. Bulunduğumuz dünyanın şartları gereği oluşturulmuş bir sistem. Özellikle Kapitalizmin dünyaya egemen olması ile birlikte paranın değerinin atması ve her şeyin paraya bağlanması neticesinde ihtiyaçların giderilmesindeki en büyük araç oldu diyebiliriz para için.

Ufak ihtiyaçlarımızın giderilmesindeki en büyük unsur kredi kartları oldu. Kredi kartları sayesinde ulaşılması güç ufak ihtiyaçlarımıza taksitlendirme özelliği sayesinde daha da kolay ulaşabiliyoruz artık. Ayrıca Nakit Avans özellikleri bedava bonus paralar, kampanya ve avantajları ile de hayatımızı kolaylaştırmaları hasebiyle de mükemmel birer araç. Bu sayede artık üstünüzde ciddi manada nakit taşımanıza da gerek kalmıyor. Şimdi gel gelelim asıl konumuza. Bugün sizler için en fazla başvuru yapılan bankaların kredi kartı başvuru sonucunu nasıl öğreneceğinizi aktarmaya çalışacağız.

QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme; Deminde belirttiğimiz insanların oldukça fazla düzeyde başvurdukları kartlar vardır. İşte CardFinansta özellikleri ve avantajları sayesinde bu kredi kartlarından bir tanesi. Dilerseniz şimdide bu kredi kartına nasıl başvuru sonucunu nasıl öğrenmeniz gerektiğinden söz edelim.

CardFinans başvurunuzu finansbank’ın web sayfasından yada bu; www.cardfinans.com.tr/cardfinans-ile-tanisin/popup/kart-basvuru-statu.aspx linkten kolayca sorgulatabilirsiniz. Açılan sayfada Ad, soyad, tc kimlik numarası ve cep telefonu girilerek kredi kartınızın son durumu ile ilgili detaylı bilgi alabiliyorsunuz.

Garanti Bankası Kredi Kartları Başvuru Sonucu Öğrenme; Garanti, 1946 yılında, Ankara’da kurulmuş banka. 30 Eylül 2014 tarihi itibarıyla 107,0 milyar ABD Doları’na ulaşan konsolide aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumundadır. Bundan dolayı da ismi oldukça fazla duyulmuş bir bankadır. Hele hele yaptığı kampanyalar ile de sıklıkla tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Böylesi bir bankanın kredi kartları da oldukça fazla tercih edilmektedir.

Garanti Bankasının Bonus Card, Miles&Smiles, American Express, Flexi ve Money gibi kredi kartları bulunuyor. Bu kredi kartlarınında bir birinden güzel özellikleri bulunuyor. Dilerseniz şimdide bu kredi kartlarının başvur sonucunun nasıl sorgulandığını öğrenelim. Öncelikle kredi kartı başvurusu için dilerseniz Garanti bankasının web sitesine girebilir ve hem kartınızı sorgulatabilir hemde daha başka kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Yada https://www.garanti.com.tr/ssl/basvuru_takibi/kredi_karti#calcContent=UID1bedc14 linki ile direk olarak kredi kartınızın son durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartları Başvuru Sonucu Öğrenme; Tekrardan hatırlatmak istiyorum başta dediğim şeyi, en fazla tercih edilen bankaların kredi kartı başvuru sonuçlarını öğrenmeye devam ediyoruz. Bu özel ve ayrıcalıklı bankalardan bir tanesi de Yapı kredi bankası oluyor. Yapı kredi bankası “wada” sloganı ve reklamı ile bir çok kişinin cebine girdi bile. Sizlerde bu şanslı kişilerden birtanesisiniz ve başvuru sonucunuzun ne olduğunu merak ediyorsunuz. Dilerseniz https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvuru-sorgulama.aspx bu link ile kredi kartı başvuru sonucunuzu sorgulayabilir ve öğrenebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme; Bunca bankanın kredi kartı başvuru sonucunun nasıl öğrenileceği hakkında bilgi verirken  En fazla tercih edilen bankalardan biri olan Akbank’ı es geçmek haksızlık olurdu işin açıkçası. Bundan dolayı da Axess, Wings ve Free kredi kartlarının başvuru sonuçlarını Akbank’ın başvurum nerede sayfasından takip edebilirsiniz. Dilerseniz https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx?CREDITDETAIL bu link ile de direkt olarak başvurunuzu sorgulatarak öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası ve Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme; Değerli okurlarımız bu iki bankanın kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için de Telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Ayrıca sizlere en yakın banka şubelerinden de öğrenebilirsiniz.

Özel ve kaliteli bir yazının daha sonuna gelmiş olduk. Sizlerde yukarıdaki bankalardan birtanesinden kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirdiyseniz artık kredi akrtınızın başvuru sonucunu nasıl öğreneceğinizi de biliyorsunuz artık. Ayrıca dilerseniz Bankalar kredi vermiyor kredi kartı da alamıyorum ne yapmalıyım konumuz için ise linki tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 

Bu Konularada Dikkat !

Türk Eximbank; Verilen İhracat Krediler nelerdir?
Türk müteşebbisinin uluslararası piyasalardaki pazar payını arttırmak,...
Türk Eximbank; Uluslararası Krediler
Türk Eximbank sadece Türk girişimcilerini ve ihracatçılarını kredilend...
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar
Gelir belgesiz kredi almak istiyorum. Belgesiz kolay kredi, kefilsiz, ...
Acil Para Lazım Nereden Bulurum
Acil para, acil para kazanma, Acil Paraya ihtiyacım var- SSK, çalışan,...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Genel

KimdirBenjamin Franklin

Paylaşım