E Devlet Şifresi Veren Postaneler

Sizinle ilgili tüm bilgi öğrenme ve sorgulama işlemlerinizi rahatlıkla bütün internet ortamlarından yapabileceğiniz e devlet şifrenizi nasıl alacağınızı BURADAKİ konumuzda detaylı olarak anlatmıştık.

Bir çok vatandaşımız merak ediyordur bu e devlet şifresini bütün Ptt’ler veriyormu yada hangi postaneler e devlet şifresi veriyor gibi soruları sorabiliyor. Bu sorunun cevabına gelecek olursak bütün Ptt’ler e devlet şifresini veriyor ancak bazen onlarında elinde şifre kalmayabiliyor.Özellikle küçük postanelere verilen şifre kotası çabuk tüketildiği zaman bir sonraki şifre gelme zamanını beklemek yerine en uygun olan merkez postanelerden e devlet şifresi almak olacaktır.

Özellikle küçük şehirlerde yada 1-2 postanesi olan yerlerde bu sorun ile çok karşılaşıldığı için açıklama ihtiyacı duyduk.Yinede siz Ptt’yi arayarak ellerinde e devlet şifresi olup olmadığını sorabilir ve oına göre gidebilirsiniz. Size en yakın Ptt’den e devlet şifrenizi alabilir ve eve geldiğiniz zamanda hemen hazırlayacağınız bir şifre ile değiştirebilirsiniz. Bu arada sisteme ilk kez giriş yapan kişiler için otomatik olarak önlerine gelecek olan ” şifrenizi değiştirelim ” mi ibaresine uymanız ve şifrelerinizi bimr yere de not ederek hatırlayacağınız ve unutmayacağınız şekilde değiştirmenizi tavsiye ediyoruz. İstenmeyen hesap girişlerini de böylece engellemiş olursunuz.

Bu bölümü dilerseniz şifrelerinizi değiştirmeden, postanelerden sizlere verilen şifreler ile giriş yaparak sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

E devlet sitemiz üzerinden verilen konuların tamamını bizler özveri ve kişisel bilgilerimizi kullanarak hazırlamaktayız. Dolayısı ile söz konusu sitemizin dolaylı ya da doğrudan bir site ile bağlantısı kesinlikle bulunmamaktadır. Dileyenler hemen aşağıda bulunan linkler yardımı ile bazı sorgulamaları gerçekleştirebilirler.

E DEVLET ŞİFRESİYLE SSK SORGULAMA

E DEVLET SİSTEMİ GİRİŞ KAPISI

ÖNEMLİ HATIRLATMA : Değerli E-devletgiriş.com kullanıcıları, sizlere E devlet sistemi ile ilgili bilgileri zaman içerisinde sunyoruz. Tabiki bu bilgilerin tamamının sorgulamanması için sizlerin mutlaka E DEVLET ŞİFRESİNE ihtiyacı olacaktır.

Daha önceden E devlet şifrelerini almış, aldığı zarfı ve şifreyi unutmuş ve kaybetmiş olanlar E DEVLET ŞİFRE DEĞİŞTİRME RESİMLİ ANLATIM konumuza bakarak şifrelerini yeniden sıfırlayabilirler.

 

“E Devlet Şifresi Veren Postaneler” üzerine 36 yorum

  1. Bn suan 16 yasimdayim 17 me gircm ve ise basladigim icin bana sigortan yapıldı denildi bunu ogrenmek icin e devlet alabilirmiyim

    Cevapla
  2. E devlet şifresi birtek postanelerden mi alabiliriz?
    İnternetten alamazmıyız?
    İnternetten alabiliyorsak nasıl alabiliriz?

    Cevapla

Yorum yapın