Bitcoin Kaç Tl Son durum nedir?

Bitcoin Kaç Tl

Bundan yıllar önce piyasaya ilk çıktıında örneğin yaptığım araştırmada bir bitcoin değerinin 0,06 dolar olduğu zamanlardan bahsediyorum değerli yatırımcılar. Böyle şey olur mu bu para değil insanları kandırıyorlar gibi bir çok cümle duyduk ve bitcoin işine girmedik. Daha doğrusu küçük paralardı o vakitler bizler de satın almayarak büyük bir fırsatı tepmiş olduk. Totalde 10 yıl içinde geldiği değerler düşünüldüğünde. Artık çağın para birimi olduğnuu söyleyebiliz. Çok büyük iş yapacaklar.

Bitcoin Yatırımı Nasıl Yapılmalı?

Bu işlerden çok fazla anladığım söylenemese de çok fazla araştırma yapıyorum. Yani bir doğru var ise ortada elli tane anlatandan dinlemeye özen gösteriyorum. Özellikle para baronu ve inanılmaz akıllı bulduğum ( para baronu parasının oluşundan değil bilgisinden öyle dedim ) sevgili Özgür Demirtaş, geçtiğimiz günlerde Haber Türk televizyonlarında bu durumu çok ama çok iyi anlattı. Hatta kentisinin kanalında bitcoin nedir ne değildirnasıl yatırım yapılmalı gibi sorularınıza net cevaplar var. Youtube üzerinden kanalına girebilir videolarını 3 bölümden oluşmuş izleyebilirsiniz. İzleyemeyecek olanlar için hangi bitcoin alınmasına verilecek cevabın bitcoinin ne yapmak istediği white paper’inde gizli olduğnu anlatıyor. İngilizce bilmiyor ve bitcoinin yarın ile ilgili hangi yatırımı ön gördüğünü nerelerde olmak istediğini anlamıyor iseniz bu işlere girmeyin arkadaşlarım.

Bitcoine Girdiğimde ya büyük vurur ya büyük ölürüm

Evet yukarıda belirttiğim sebeplerden dolayı bitcoin işine girmek istiyor iseniz büyük kazanır ya da büyük düşersiniz. Demirtaş Hoca’nın dediği gibi bilmiyorsanız girmeyin. Bilmiyor iseniz öğrenin ama en azından bir bitcoin satın almak istiyor iseniz mutlaka beyaz sayfalarını kendi sitelerinden okuyur. Kafanızda tartın bu adamlar ne yapmak istiyorlar. Burada yazılanlar yarın gerçekleşse değer kazanırlar mı kazanmazlar mı bunu düşünün. Bir de bu dijital kazıma sistemi son derece güvenli ve asla ama asla hilesi hurdası yok arkadaşlarım. Girip girmeme durumu tamamen size bağlı ve size kalmış bir şey. Ama ortada bir kazanç var yarının parası var neden girmeyesiniz ki ? Değerlendirmeniz ve iyice anlamanız gerçekten büyük önem taşıyor.

1 Bitcoin Kaç Dolar

1 Bitcoin eşittir
468.516,96 Türk Lirası
30.04.2021 tarihine göre bir bitcoinin fiyatı bu şekilde ortaya çıkmaktadır. On yıl öncesinde fiyatının çöp olduğu düşünüldüğünde rakamların geldiği yerlerin çok korkunç olduğu ortada. Uzman görüşlerine göre yüzbin doların üzerinde olacağı söyleniyor yıl sonuna kadar. Bende onların yalancısıyım.

Hangi Altcoin Satın Alınmalı

Genelde devletimiz tarafından muhtemelen bu işlerden anlayan kişilerin özellikle yatırım tavsiyesi vermeleri başlarını belaya sokacağından dolayı kimseden bir tavsiye almamanız önemli kendiniz araştıracak ve beyaz sayfalarında ne yapmak istediklerini okuyacaksınız kafanız buna tamam diyor ise giriş yapabiirsiniz. Özellikle Todex gibi firmaların olduğu ülkemizde dünyanın en büyük bitcoin firmaları ile iş yapmanız önem arzediyor arkadaşlarım.