E Devlet şifremi unuttum yenisini alamıyorum

E devlet şifremi unuttum yenisini alamıyorum ne yapmam gerekiyor ?

Selamlar değerli misafirlerimiz. Oluşturduğumuz sitemizden sizlere özgün ve anlaşılır şekilde işlemlerin nasıl yapılabileceği sorgulamaların güvenli şekilde ne şekilde olacağı ile ilgili yazılar ekliyoruz. Gelen talepler doğrultusunda, özellikle e devlet şifresini kaybettim tarzında bir çok soru almaktayız. Soru cevap şeklinde sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle soru cevap olarak gidelim, daha sonrasında sorularınız olur ise yorumlar bölümünden bizlere ulaşıp sorularınızı gönderin ve sizlere yardımcı olalım.

E NABIZ GİRİŞİ İÇİN TIKLAYIN

E devlet şifremi nasıl geri alabilirim ? E devlet şifremi nereden alabilirim kabul etmiyor ?

Aslında sizlere E DEVLET ŞİFRE SIFIRLAMA konumuzda anlattık şifrelerinizin nasıl sıfırlanacağını. Eğer bu konu sizlere yardımcı olmuyor ve şifrelerinizi sıfırlayamıyor iseniz muhtemelen aşağıda sorular şeklinde yazdığımız şeylere dikkat etmediniz ya da yine sorularda belirtilen şekilde bazı şeyleriniz eksik lütfen konumuzu incelemeye devam ediniz.

E Devlet Şifresi Nereden ve Nasıl Alınır?

E devlet şifremi unuttum telefon numaram değişti ne yapmalıyım ? E devlet şifresi alma e devlet şifresi al

Yukarıdan verdiğimiz konuda özellikle e devlet şifrelerinizin sıfırlanması için olmazsa olmazlardan bir tanesinin cep telefonları olduğunu anlatmıştık. Cep telefon numaranız değişti ise sistemde kayıt olan mail adresine ve aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bilgilerin doldurulmasına ihtiyacınız var demektir. Bu aşamaları takip ederek tc kimlik numaraları seri nosu cüzdan no ve yakınınıza eş anne baba çocuk gibi birisinin tc kimlik numarasını ve güvenlik kodlarını doldurarak devam et demeniz gerekiyor. Şifrelerinizin sıfırlanması için sonraki adıma geçmiş olacaksınız.

Bu aşamada şifrelerinizi sıfırlamak için size yöneltilen mail cep telefonu bilgilerinizde bir yanlışlık var ise ve kabul etmiyor diyor iseniz o zaman yeni bir şifre edinmek durumunda kalabilirsiniz. Aşağıdaki konu sizlere yardımcı olacaktır.

E DEVLET HİBE KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

E Devlet Şifresi Veren Postaneler

 

Daha açıklamalı şifre sıfırlama konumuzu da aşağıdan sizlere vermek istiyorum. Bu konu üzerinden de şifrelerinizi sıfırlama yöntemlerini görebilir ve yapabilirsiniz. Hiç bir şekilde şifremi sıfırlayamıyorum cep telefonu hatırlamıyorum hat başkasının adına ya da mail adresim de yanlış diyor iseniz ne yapmanız gerekiyor?

E DEVLET GIDA VE PARA YARDIMI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Bunun için BİR PTT Müdürlüğüne giderek ücrete mukabil olarak yeni şifrelerinizi talep etmelisiniz. Bu şifreli alırken bir önceki yaptığınız hataları yapmamanız son derece önemlidir. Adınıza kayıtlı bir cep telefonu mail adreslerinin güvenli bir şekilde ptt müdürlüğündeki memura verilmesi ve bildirilmesi son derece önemlidir.

Her türlü soru ve sorunlarınız için bizlere yorumlarınız ile ulaşabilirsiniz. Lütfen tc ve kişisel bilgilerinizi sitemiz üzerinden vermeyiniz.