E nabız Giriş Kayıt Ol Giriş yap işlemleri

E nabız Giriş Kayıt Ol Giriş yap E nabız aç E nabız nasıl indirilir üye olunur ?

E NABIZ NEDİR NE İŞE YARAR ?

Öncelikle e nabız uygulaması nedir ne işe yarar ondan bahsederek konuya girizgah yapmak gerekiyor. Hastalık ve sağlık gibi yaptırdığınız bütün işlemleri çektirdiğiniz emarları tahlilleri raporları ilaçları ve teşhisleri doktorunuzu konulan tanıya kadar her türlü sağlık girdilerinizin sonuçlarını bu uygulama üzerinden edinebiliyorsunuz. Yani her halukarda hemen hemen her kesin bir e nabız girişi uygulaması olması gerekli. İlk çıktığında gerçekten inanılmaz bir uygulama idi ki halen de öyle artık tahlilleri elinizde tutmaya, kağıt ısrafı yapmaya son tamamı cep telefonlarınızda karşınızda duruyor. Doktorunuza, giriş yaparak tüm eski verilerinizi hastalıklarınızın seyrini sizlere yazılan ilaçları her şeyi gösterebilirsiniz, kendiniz de görebilirsiniz.

E-NABIZ E DEVLET GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ
E NABIZ UYGULAMASINA GİRİŞ NEREDEN YAPILIYOR UYGULAMA NASIL İNDİRİLİYOR ?

Değerli vatandaşlarımız, e devlet sistemi ile devletin tüm kapıları sizlere sonuna kadar açılacaktır. E devlet uygulamalarından daha önceden yazdığımız mahkeme sorgulama trafik cezası öğrenme bunun yanında e devlet gıda yardım parası hatta önümüzdeki yıl sonuna kadar ad soyadınızı bile mahkemesiz bir kereye mahsus değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca yine bu sistem üzerinden ücretsiz kredi notu sorgulaması bile yapabiliyorsunuz. Tabiki bunun için sizlerin e devlet şifrelerinizin olması gerekiyor. Daha önceden e devlet şifrelerinizi aldıysanız ve kaybettiyseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

E DEVLET ŞİFREMİ UNUTTUM DEĞİŞTİR >> TIKLAYINIZ

ONLİNE E DEVLET ŞİFRE UYGULAMASI MEVCUT

Devlet yetkililerimiz, özellikle pandemi süresinde yaşları 65 ve üstünde olan değerli büyüklerimiz için PTT müdürlüklerine gitmeden online şekilde başvuru yapılarak e devlet şifrelerinin oturdukları adrese kadar görevliler tarafından getirilmesi uygulamasını başlattı. Bu durumdan artık haberiniz var eğer bu kriterde bir yaş aralığına sahip iseniz hemen aşağıdaki bağlantı sayesinde online e devlet şifresi alabilirsiniz.

ONLİNE E DEVLET ŞİFRESİ İÇİN >> TIKLAYINIZ

E NABIZ UYGULAMASI KAYIT ÜYE OL GİRİŞ YAP ŞİFRE AL İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Bunun için cep telefonlarınıza ihtiyacınız var değerli vatandaşlarımız. Cep telefonlarından program indirme bölümüne gelerek örneğin android türü telefonlarda GooglePlay İphone telefonlarına sahip iseniz de App Store uygulamalarına girerek ” e nabız ” yazarak karşınıza çıkan ilk sıradaki programı indirmeniz ve cep telefonlarına kurmanız gerekiyor. E nabız uygulamasını açtığınızda sizlerden sırası ile

Tc kimlik numaranız E Nabız Şifreniz istenecektir. Daha önce üye olmadı iseniz hiç bir işlem yapmayınız E nabıza üye ol demenize gerek yok. Hemen altta bulunan e devlet ile giriş seçeneğini işaretleyeceksiniz ona tıkladığında e devlet uygulamasına giderek e nabıza giriş yaptığınızda tekrar programı açın artık tüm verileriniz elinizin altındaki telefona gelsin.

“E nabız Giriş Kayıt Ol Giriş yap işlemleri” üzerine 7 yorum

Yorum yapın