Türkiye İş Bankasında Günlük 5 TL’ye 5.000 TL Ramazan Bayramı Kredisi

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası, Hesaplı ve En Uygun Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi 2017 – Sevgili dostlarım, bir yandan sorgulama ve e-devlet ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları yanıtlamaya çalışırken, öte yandan nakit ihtiyaçlarınıza da çözümler üretmeye gayret ediyorum. Bu sıralar herkes para bulma derdin de. Esnafından tutun da, memuruna, oradan da çiftçisi ve işçisine kadar hepimizde bir heyecan var. Malumunuz 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı İçerisindeyiz ve masraflarımız da ciddi bir artış söz konusu

NAKİT PARA İÇİN İŞ BANKASI BAYRAM KREDİSİNİ DEĞERLENDİRMEYE NE DERSİNİZ?

Bir yandan ramazan ayı masraflarımızı karşılamaya çalışırken, öte yandan da ramazan bayramı hazırlıklarını yapmaya başladık. Esnaflar kendilerine göre bir hazırlık içerisindeler zaten. Ama vatandaşlarda kendilerine göre gezi ve seyahat programları yapıyorlar. Düşünebiliyor musunuz 19 milyon uçak ve otobüs rezervasyonu yapılmış. Çoğuda yaz tatili ile bayram tatilini birleştirmişler. Ama çok büyük bir sorun var. Oda nakit para nereden buluruz? sorusu. Peki bu parayı bulmak için Türkiye İş bankası Geleneksel Bayram Kredisini değerlendirmeyi düşündünüz mü?

TÜRKİYE İŞ BANKASI RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ DETAYLARI

Tüm ihtiyaçlarınız da kullanabileceğiniz güzel bir kredi kampanyası sizleri bekliyor olacak. Peki kimler başvuru yapabilecek bu krediye? Sıkı tutunun ama herkes bu kredi kampanyasına başvuru yapabiliyor. Ama Önemli olan temiz bir kredi siciline sahip olmanız ve gelir belgenizi bankaya sunabilmeniz şartı ile. Bu açıdan da tüm çalışanlar krediden yararlanabilirler. Gelir belgesi de kredi limitinin belirlenmesinde oldukça etkili oluyor. Bu açıdan sadece maaş bordronuzu değil, kira gelirleriniz var ise bunları da bankaya sunarak yüksek limitli kredi alabilirsiniz.

KREDİ LİMİTLERİ VE VADE SAYISI

Sevgili dostlarım, inanamayacaksınız ama iş bankası inanılmaz derece de yüksek bir kredi limiti belirlemiş. Gelir belgenize göre alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 100.000 TL dir. Diğer bankalara göre ihtiyaç kredileri arasında belki de en yüksek limit iş bankasına ait diyebiliriz. Sizlerde kendi ihtiyacınıza göre kredi limitinizi tercihe edebilirsiniz.Bunun dışında kredi vadesi olarak en kısa taksit sayısı 3 aydır. Bununla beraber, en uzun kredi vadesi ise 48 ay taksittir. Bunu tercih etme işi de sizlere kalıyor. Ödeme gücünüze göre taksit sayınızı belirleyebilirsiniz.

KREDİ LİMİTİ FAİZ ORANLARINI NASIL ETKİLİYOR?
  • Almak istediğiniz kredi tutarı eğer 3.000 TL den 24.999 TL’ye kadar ise, sizlere sunulan faiz oranı %1,29 olarak şekilleniyor. 
  • Almak istediğiniz kredi tutarı eğer 25.000 TL den 49.999 TL’ye kadar ise, sizlere sunulan faiz oranı %1,27 olarak şekilleniyor. 
  • Almak istediğiniz kredi tutarı eğer 50 TL ve yukarısında ise, bu defa da sizlere sunulan faiz oranı %1,25 olarak şekilleniyor. 

 

İŞ BANKASI GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ BAŞVURU ADIMLARI

Başvuru noktasında oldukça rahat olabilirsiniz. Öncelikle eğer iş banka müşterisi iseniz, işiniz çok daha basit. Çok fazla başvuru adımınız var. örneğin 0850 724 0724 numaralı telefon şubesinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında iş bankası ATM’lerinden de başvuru yapabiliyorsunuz. İşCep, işTablet veya internet şube aracılığı ile de anında başvuru yapabilir ve kredinize de anında kavuşabilirsiniz. İster müşteri olun ister olmayın, herkes banka şubelerini kullanarak başvurularını gerçekleştirebilir.

SMS İLE BAŞVURU İMKANI

Herkes SMS ile başvuru yapabiliyor. Bu sayede bankaya gitme, sıra bekleme gibi sıkıntılarınız da olmuyor. Ön başvurunuzu mesaj ile yaparak, cevabı bekliyorsunuz. olumlu ise nüfus cüzdanı ve gelir belgeniz ile bankaya gidip, kredinizi alıyorsunuz. SMS ile başvuru için ise NAKİT yazıyorsunuz ve bir boşluk bırakarak 11 Haneden oluşan T.C. Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz ve tekrardan bir boşluk bırakarak talep ettiğiniz kredi tutarını yazıyorsunuz. Sonra bir boşluk daha bırakarak aylık gelirinizi yazıyorsunuz ve bu mesajı 4402‘ye yolluyorsunuz. ( NAKİT 33333331111 25000 3000 )

5.000 TL İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Aslında işin asılı günde 5 liraya 5 bin lira alabiliyorsunuz. Ama bunu biraz daha fazla detaylandırmak istiyorum. Diyelim ki 5.000 TL’ye ihtiyacınız var. yıllık izinle ramazan tatilini denk getirdiniz ve 40 yılda bir de olsa Akdeniz de 2 haftalık bir tatil programı ayarladınız. Geri ödeme vade sayısı olarak da 48 ay tercihinde bulundunuz. Sizlere sunulan faiz oranı %1,29 olacaktır. Eldeki verilere göre ssk.net ekibi olarak hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 148,38 TL oluyor. Tahsis ücretiniz 26,25 TL oluyor ve Hayat sigortanız ise 166,65 TL olarak karşımıza çıkıyor.