E devlet hes kodu nasıl alınıyor hemen başvuru yap ve al

E Devlet Hes Kodu Öğrenme Sorgulama Üretme Nasıl Alınır ?

Aslında kelime olarak Hayat Eve Sığar kelimelerinin kısaltılmışıdır HES buna göre gerek bankalarda resmi kurum ve kuruluşlarda sizden bu kodu isteyen her yerde riskinizin olmadığını söz yerine sistem olarak karşı tarafa güvenli şekilde göstermeniz için yapılmış bir koddur. Bu kodu Hayat Eve sığar uygulaması ile cep telefonlarınızdan kayıt olarak her an bulabilirsiniz. Risksiz yazısına bakıyorlar alışveriş merkezleri bankalar resmi kurum ve kuruluşların tamamı sizden bu kodu istemektedir. Bu kodu alabilmek için e devlet şifresine ihtiyacınız yok uygulamayı indirebilirsiniz. E devlet üzerinden de alabilirsiniz.

E DEVLET GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

E devlet kodu olmadan şifresiz Hes Kodu Öğrenme sorgulama alma üretme işlemi nasıl yapılıyor ?

Öncelikle bunun için cep telefonlarınızın olması gerekiyor. Eski cep telefonlarından bu işlemleri yapamazsınız siza sizlerden uygulama indirmeniz istenecektir. Telefon numaralarınız var ise ve bu uygulamayı indirebiliyorsanız HAYAT EVE SIĞAR yazın ve karşınıza çıkan, devlet tarafından yapılmış olan bu uygulamayı indirin. Bu uygulamayı indirdikten sonra otomatik olarak sistem sizin bilgileriniz ile eşleşecektir. Karşı tarafa neyi göstereceğim diye düşünmeyin hiç bir şey bilmiyor iseniz bile bu koda bakan kişi sizleri yönlendirecektir.

E NABIZ GİRİŞİ İÇİN TIKLAYIN

Uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Şifre ya da e devlet şifresine gerek yok sizler bu işlemleri e devlet sistemine giriş yaparak ta yapabilirsiniz. E devlet şifrenizi kaybetmiş olabilirsiniz bu konuyu takip edin.

E DEVLET GİRİŞ ŞİFRESİ SIFIRLAMA DEĞİŞTİRME TIKLAYINIZ

E DEVLET GİRİŞ YAP HES KODU SORGULAMA YENİ HES KODU AL ÜRET İŞLEMLERİ

Bunu yapabilmek için e devlet şifrelerinizin kesinlikle olması gerekiyor. Sizler hemen e devlet şifresi daha önceden almamış iseniz. Almanız gerekiyor. Yürüyemeyecek durumda olan ve 65 yaş üstündeki kişilere online şekilde e devlet şifresi veriliyor bu tür bir durumda iseniz ya da aile bireylerinden birisi 65 yaşın üstünde ise online e devlet şifresi alabilirsiniz. Hemen aşağıdaki konuya bakın lütfen.

ONLİNE EVİNİZDEN  E DEVLET ŞİFRESİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

E DEVLET ŞİFRESİ NEREDEN ALINIYOR ? E DEVLET VEREN POSTANELER

E devlet şifrelerini PTT Müdürlüklerine giderek küçük bir para ile alabiliyorsunuz. Bunun için yakınlarınızdaki bir PTT şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. E devlet şifresi veren postaneleri bilmiyor iseniz google üzerinden arama yapabilirsiniz. Ya da aşağıda yer alan konuya bakmanız yeterlidir.

KENTKART KREDİ KARTINA HES KODU TANIMLAMA >>> TIKLAYIN

E DEVLET ŞİFRESİ İLE HES KODU ÜRETME ALMA

Bunun için şifrelerinizin olduğunu düşünerek hemen anlatmaya başlıyorum sizlere. E devlet uygulamasına girin ve arama bölümüne HES yazın karşınıza çıkacak sayfadan yeni mi alacaksınız daha önceki alınan hes kodlarını mı sorgulayacaksınız ona göre işlem yapabilirsiniz. 

Tc İle E devlet hes kodu alma Sms ile öğrenme durumu

Değerli ssk.net kullanıcıları malesef tc ile sisteme giriş yaparak sms ile ya da tc kimlik numaralarınız ile hes kodu alamazsınız.

BİLGİSAYARDAN HES KODU ALMA ÜRETME 

Bu işlemi de bilgisayarlarınızdan tabi ki yapabilirsiniz lütfen aşağıda yer alan adresi tarayıcılarınıza yapıştırın ve e devlet şifreleriniz ile giriş yaparak yeni kod üretimi yapınız.

https://www.turkiye.gov.tr/saglik-bakanligi-hes-kodu-uretme-ve-listeleme