E Devlet ile askerlik yeri sorgulama öğrenme celp yeri bulma

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’inde her Türk asker olarak doğar. Bunun geçtiğimiz günlerde, darbe girişimi ile bir kez daha doğru olduğunu anladık. Tüm Dünya’nın da anladığını düşünüyoruz. Şimdi politika işlerini bir tarafa bırakıp askere nereye gideceğim hususunda sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Askerlik sülüs sorgulama celp yeri öğrenme işlemini sizlere verilen T.C Devleti PTT Müdürlüklerinin verdiği şifreler ile yaptırtacağız. Bunun için öncelikle dilerseniz e devlet şifresiyle ilgili sizlere bilgiler sunalım. Bu konuyla birlikte askere gidecek olan VAtan Evlatlarına hayırlı teskereler ve sağlık dolu günler dileyerek tüm ayrıntıları siteniz ssk.net üzerinden vermeye başlayalım. Lütfen konumuzu tam takip ediniz.

ASKERLİK CELP YEDİ İÇİN E DEVLET ŞİFRESİNİ NASIL ALACAĞIM : E-Devlet şifreleriniz olmadan kesinlikle bir kere acemi birliği yani gideceğiniz yeri sorgulayamıyorsunuz. Hasbel kader google araması ile askerlik yeri öğrenme sorgulama yazdığınızda karşınıza çıkacak olan siteler var ise ve bunlar turkiye.gov.tr sitesi değilse, kesinlikle ne yapmıyoruz, itibar etmiyoruz. Kişisel bilgileriniz, tc kimlik bilgilerinizin ve diğer size özel bilgilerin çalınmaması, başınızın belaya girmemesi için turkiye.gov.tr adresinden işlemleri öğreniyorsunuz. PTT MÜDÜRLÜKLERİNE kimliğiniz ile birlikte müracaat ediyorsunuz ve sizin için oluşturulan şifreyi zarf şeklinde 2 tl bedel ile alıyorsunuz. Böylece artık bu şifreleriniz ve tc kimlik no ile e devlete giriş yaparak askerliğim nereye düştü celp acemi birliğim neresi öğrenebilirsiniz.

Yapacağınız sorgulama ile ilgili biraz daha bilgi vermek istiyorum sizlere. Bu yaptığınız sorgulamanın adı aslında Er Sınıfıflandırma ve sonucunu sorgulama Asal Sevk olarak biliniyor sizler hemen turkiye.gov.tr/sevk-edilecek-egitim-merkezi şeklinde yer alan adrese giriş yapacaksınız. Bu adrese giriş yapmak için kopyalayabilir, başına www koyarak giriş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Gireceğiniz sayfa hemen aşağıdaki şekilde sizlere gösterelim.

e devlet askerlik yeri sorgulama
e devlet askerlik yeri sorgulama

Bu sayfaya giriş yapacaksınız üstte e devlet girişi gösteren amblemlerde var hemen bu resmin altında kimliğimi şimdi doğrula butonuna basacaksınız. Daha sonra gelen yerden size verilen zarfı açarar sisteme giriş yayabileceksiniz.

E DEVLET İLE ASKERLİK YERİ SÜLÜS SORGULAMA SONUCU : Buradan aldığınız sonuçlar nettir ve değiştirilemezler. Yaptığınız sorgulamada örneğin Kütahya Hava Kuvvetleri görünüyor ise, yahu ben doğuda yapaydım değişitr mi gibi düşüncelere kapılmayın. Sistem tarafından otomatik olarak sizler yönlendiririliyorsunuz. Artı unutmadan söyleyim Türkiye’nin her yerinde askerlik yaparsınız. Ha doğu ha batı kardeşlerim. Umarım bu konuda sizler askerlik yeri sorgulama ve öğrenme ile ilgili kafanızdaki soru işaretlerini gidermişsinizdir.

TC NO İLE TC KİMLİKLE ASKERLİK YERİ SÜLÜS SORGULAMA ÖĞRENME – ASKERLİĞİM NEREYE ÇIKTI ÖĞRENEBİLİR MİYİM : Yukarıdan sizlere bunun mümkün olmadığını ve bu arama ile sonuçlarda çıkan sitelere kimlik bilgilerinizi kaptırmamanız gerektiğinin altını önemle çizmiştik. Sizler sadece tc kimlik numaralarınız ile birlikte askerliğinizin nereye çıktığını, celp yerini öğrenemezsiniz. Bunun için kesinlikle e devlet şifrelerine ihtiyacınız var !

Olaki kafanıza takılan birşey olur ve sormak ister iseniz lütfen bu konunun altından değerli yorumlarınız ile bana sorularını yönlendirin. Emin olun en kısa sürede sizlere cevap vermeye çalışacağım. Allah, yar ve yardımcımız olsun. Bu memlekete zeval vermesin. Hadi şimdi gideceğiniz yeri öğrendiğinize göre… Vatan sizi bekler… Size Emanet… Allah’a emanet oluuuun, güle güle gidip, sağlıcakla gelin inşAllah.

ssk.net tarafından özel olarak yazılmış bu konu herhangi bir yerde paylaşılamaz ancak içeriğin belli bir oranda kullanılması ve bu sayfaya Aktif ( dofollow ) link verilmesi sureti ile kullanılmasına müsade edilebilir. Bu işlemi yapmayanlara yasal takip sürecinin başlanacağını hatırlatırız.