E Devlet Şifresi Almak Paralı mı?

Belkide dünyanın en gelişmiş sorgulama sistemlerinden birisi olan e devlet şifrenizi nereden alabileceğinizi BURADAKİ konumuzda sizlere detaylı bir şekilde anlatmaya çalışmıştık.

Kendinize ait olan tüm sorgulama işlemlerinizi ve bilgilerinizi kontrol ederek bazı başvurularda bulunabileceğiniz e devlet sistemine giriş yapabilmek için bir e devlet şifrenizin olması gerekiyor.

Bu sizin için çok önemli olan şifrenizi bulunduğunuz İl’deki size en yakın Ptt Müdürlüğünden temin edebiliyorsunuz.Yalnız Ptt’lere verilen şifre kotası nedeniyle bazen ellerinde şifre bulunumuyor ve bir dahaki şifrelerin gelmesini beklemek yerine başka bir Ptt’ye gidebilir ve e devlet şifrenizi alabilirsiniz.Yine bir tüyo verecek olursak Merkez Postanelerden istediğiniz zaman e devlet şifrenizi alabilirsiniz.

E devlet şifresi paralı mı? sorusunun cevabı ise evet paralı ancak sadece 4 lira gibi çok cüzi bir bedel karşılığında hayatınız boyunca kendinize ait olan tüm sorgulama işlemlerinizi yapabildiğiniz e devlet şifrenizi kapalı bir zarf içerisinde alabilir ve e devlete giriş yaptığınızda değiştirebilirsiniz.

E devlet sitemiz üzerinden verilen konuların tamamını bizler özveri ve kişisel bilgilerimizi kullanarak hazırlamaktayız. Dolayısı ile söz konusu sitemizin dolaylı ya da doğrudan bir site ile bağlantısı kesinlikle bulunmamaktadır. Dileyenler hemen aşağıda bulunan linkler yardımı ile bazı sorgulamaları gerçekleştirebilirler.

E DEVLET ŞİFRESİYLE SSK SORGULAMA

E DEVLET SİSTEMİ GİRİŞ KAPISI

ÖNEMLİ HATIRLATMA : Değerli E-devletgiriş.com kullanıcıları, sizlere E devlet sistemi ile ilgili bilgileri zaman içerisinde sunyoruz. Tabiki bu bilgilerin tamamının sorgulamanması için sizlerin mutlaka E DEVLET ŞİFRESİNE ihtiyacı olacaktır.

Daha önceden E devlet şifrelerini almış, aldığı zarfı ve şifreyi unutmuş ve kaybetmiş olanlar E DEVLET ŞİFRE DEĞİŞTİRME RESİMLİ ANLATIM konumuza bakarak şifrelerini yeniden sıfırlayabilirler.

 

“E Devlet Şifresi Almak Paralı mı?” üzerine 3 yorum

Yorum yapın