E Devlet Şifresi Nereden ve Nasıl Alınır?

Kendinize ait tüm sorgulama ve bilgi öğrenme işlerinizi yapabildiğiniz e devlete giriş in bildiğiniz gibi bir e devlet şifrenizin bulunması gerekiyor.

Benim e devlet şifrem yok nasıl bu şifremi alırım? diyorsanız bu konu ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.Öncelikle e devlet şifresi alabilmeniz için bulunduğunuz İl’deki size en yakın Ptt Müdürlüğüne giderek ve gişedeki görevlilere kimliğinizi göstererek 2 lira gibi cüzi bir bedel karşılığında e devlet şifrenizi alabilirsiniz.

Kapalı bir zarf içerisinde verilecek olan e devlet şifresini değiştirmek isterseniz sisteme ilk girişte size kapalı bir zarf içerisinde verlen şifrenizi sisteme girmeli ve yeni ve hatırlayabileceğiniz bir şifre oluşturarak bütün işlemlerinizi artık bu şifre ile yapabilirsiniz.

E DEVLET AŞI RANDEVUSU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Son bir uyarıda bulunacak olursak e devlet şifrenizi bilmediğiniz ve güvenmediğiniz sitelere hatta e devlet sistemi haricindeki hiç bir yere girmemenizi ve paylaşmamanızı öneririz. Bunun nedeni ise size ait olan tüm işlemleri ve tüm bilgileri bu şifre ile girebilir ve hatta başbakanlık yada cumhurbaşkanlığına kadar da bu şifre ile bilgi gönderebilirsiniz.

E devlet sitemiz üzerinden verilen konuların tamamını bizler özveri ve kişisel bilgilerimizi kullanarak hazırlamaktayız. Dolayısı ile söz konusu sitemizin dolaylı ya da doğrudan bir site ile bağlantısı kesinlikle bulunmamaktadır. Dileyenler hemen aşağıda bulunan linkler yardımı ile bazı sorgulamaları gerçekleştirebilirler.

E DEVLET ŞİFRESİYLE SSK SORGULAMA

E DEVLET SİSTEMİ GİRİŞ KAPISI

ÖNEMLİ HATIRLATMA : Değerli E-devletgiriş.com kullanıcıları, sizlere E devlet sistemi ile ilgili bilgileri zaman içerisinde sunyoruz. Tabiki bu bilgilerin tamamının sorgulamanması için sizlerin mutlaka E DEVLET ŞİFRESİNE ihtiyacı olacaktır.

Daha önceden E devlet şifrelerini almış, aldığı zarfı ve şifreyi unutmuş ve kaybetmiş olanlar E DEVLET ŞİFRE DEĞİŞTİRME RESİMLİ ANLATIM konumuza bakarak şifrelerini yeniden sıfırlayabilirler.

 

“E Devlet Şifresi Nereden ve Nasıl Alınır?” üzerine 20 yorum

  • Kardeş 2 saat PTT ile mi uğraşıcaz yapın bir e devlet şifre alma sitesi parası neyse ödemeyi mobil üzerinden yaparız

   Cevapla
 1. Bi kaç saf temiz arkadaşlar e-devlet şifremi istiyorum diyo beni gülme tuttu…
  Ptt müdürlüğüne 2tl. Karşılığında kapalı zarfla alabilirsiniz yazıyor.
  3 vatandaş da şifremi alabilirmiyim. Yazmışlar. Allahım gelde gülme….????

  Cevapla
 2. Benim torunum babası oldu 11 sene oldu torunun 11 yasında babasından kalma şirket ve borçlar var bu borçların ödendiğini öden mesirini nasıl öğreniriz ve e devlet şifresi alamıyor nasıl alırız yardımcı olursanız sevinirim saygılar.

  Cevapla
 3. Geçtimiz hafta yurtdisindan getirdim ceptelefonu kayit etdirdik 170tl ödedim ve hala telefon açilmadi 12 saat içersinde açilir yazmisiniz daha hala bekliyorum iletisim numaraniz varmi?

  Cevapla

Yorum yapın