Gelir belgesiz kredi veren bankalar

Türkiye ve Dünyanın yaşam şartlarında tedavül aracı olarak kullanılan para olmazsa olmazların arasında. Özellikle çok büyük bir kesimin asgari ücretle çalıştığı düşünüldüğünde, ihtiyaç duyulan elektronik, ev ve yaşam için gerekli olan tüketim malzemelerini almak ve bunlara da para yetiştirmek gerekiyor. Tüm dünyada bu böylle. Çok büyük bir kesim idare eder şekilde yaşar iken, yine ondan daha da büyük bir kesim ancak geçim için gerekli parayı toparlayabiliyor. Yaradılışta bu var aslında, herkes zengin olursa kim çalışacak mantığı giriyor devreye. Zamanında atılan atımlar, kolunda bir altın bileziğin olması ve bir iş ya da meslek icra etmek ancak karın tokluğu ve zaruri ihtiyaçların karşılanmasında çözüm noktası oluyor.

Ülkemizdeki büyük bir kesimin parasal sıkıntısı olduğu ortada, hatta dünya stantartlarına baktığımızda, ülkemizdeki kişi başına düşen gelir yerlerde sürünüyor diyebiliriz. Genelde yapılan ek işler, internette yapılan para odaklı kovalamacalar, bazı ürünlerin site üzerinden satışı ile insanlar sürekli kendilerine yeni bir kazanç kapısı arıyorlar. Tabiki bunu yapabilen yapıyor, oda yüzdeye vurduğumuzda emin olabilirz ki pekte kayda değer bir topluluk kişi sayısını bulmuyor. Ha birde sigortasız olarak çalıştırılanların çilesi var. Bu kesimin işi çok daha zor aslında. Kredi çekerken daha büyük sıkıntılar yaşıyorlar. Yani sigortalı olarak çalışanların eğer kredi puanları durumu yerinde ise para bulabilirken, bu kesim bulamıyor malesef.

Bankaların oluşturduğu kampanyalar var. Başvurmadığım için ne derece doğru bilemiyorum ama, Garanti Bankası İş Bankası ve diğer bütün büyük bankalar gelir belgesiz kredi verdiklerini söylüyorlar. Malınız mülkünüz yerinde ise, bir bankadan aldığınız kredi kartı limiti ne olursa olsun borcunuz yoksa, ödemeleriniz düzenli ise gelir belgesiz kredi alma şansınız baya yüksek. Kesinlikle verirler. Eee sizden daha sağlamını mı bulacaklar ? En azından sizlerin bir yere borcu bulunmuyor değil mi ?

Bunun haricinde herhangi bir bankadan alınmış kredi kartınız yok ise, ya da var ama limiti az, o az olan limitin tamamı dolu ve kara listeye alınmış durumda iseniz, bir bankaya giderek zamanınızı boşa harcamamanızı tavsiye ediyorum sizlere. Zira emin olun size kredi vermeyeceklerdir. Sigortası olmayan kişiler içinde yeni açılan Odeabank İngBank gibi yerlere gitmelerini tavsiye ediyorum. Yeni oldukları ve müşteri toplamak adına kardan biraz zarar ettikleri için, müşteriye kredi vermek için kendilerini paralıyorlar diyebiliriz.

Umarım sizler, pyarasız günler yaşamazsınız ve para bulmak için tefeci vs gibi yerlere başvuruda bulunmazsınız. Tabiki hayat bu, başka şansım yok, başka çıkar yolum kalmamıştı gibi cümlelerle belkide, çoktaaaaan tefeciye gittiniz. Kimbilir ?

 

 

 

ÖNEMLİ HATIRLATMA : Değerli E-devletgiriş.com kullanıcıları, sizlere E devlet sistemi ile ilgili bilgileri zaman içerisinde sunyoruz. Tabiki bu bilgilerin tamamının sorgulamanması için sizlerin mutlaka E DEVLET ŞİFRESİNE ihtiyacı olacaktır.

Daha önceden E devlet şifrelerini almış, aldığı zarfı ve şifreyi unutmuş ve kaybetmiş olanlar E DEVLET ŞİFRE DEĞİŞTİRME RESİMLİ ANLATIM konumuza bakarak şifrelerini yeniden sıfırlayabilirler.

“Gelir belgesiz kredi veren bankalar” üzerine bir yorum

Yorum yapın