İşveren sigortamı yatırıyor mu

İşverenlerin sigortalılar ile ilgili dönem dönem sigortalarını eksik ya da istenilen daha doğrusu alınan net ücret düzeyinde yatırmadıklarına şahit oluyoruz. Gerek sitemize gelen yorumlarda gerek ise çalışma hayatında işçi olarak çalışan kişilerin sersenişlerinden bunu anlayabiliyoruz. Devlet Baba’nın yapmış olduğu ve vatandaşlarının tamamının kullanabileceği, kesintisiz hizmet veden e devlet sistemine giriş yapyarak sigortalılık sürelerinizin günlerinin toplamını, ve işverenler tarafından ne kadar süre ile sigortalı gösterildiğinizi öğrenebileceğinizi biliyor musunuz ? Bu konumuzda sizlere sigortam yatıyor mu hakkında bilgiler sunacağız.

Bu işlemlerin tamamını görebilmek adına, e devlet şifresini edinmeniz ve e devlet kapısına giriş yapmanız gerekiyor. Bunun ile alakalı daha önceden sizlere açmış olduğumuz ve anlattığımız aşağıda yer alan konulardan yararlanabilirsiniz.

E DEVLET GİRİŞ

E DEVLET ŞİFRESİ PARALI MI

E DEVLET ŞİFRESİNİ NEREDEN ALABİLİRİM

E DEVLET ŞİFRESİNİ  edindiğinizi düşünerek sigorta toplamlarınızı görebileceğiniz konu linkini de sizlere sunmak istiyoruz.

E DEVLET ŞİFRESİYLE SSK SORGULAMA

E DEVLET ŞİFRELERİNİZ ile giriş yaparak ssk sorgulamalarınızı kendiniz görebilirsiniz. Lütfen muhasebesel anlamda işlemlerin bir ay geriden takip edildiğini unutmayın. Söz konusu yaptığınız sorgulamalarda çıkan ay, hangi ayda sorgulama yapıyor iseniz bir ay geriden takip edecektir. Sigortam yatıyor mu ile ilgili başka sorularınız ve sorunlarınız olur ise lütfen çekinmeden konumuzdan bizlere ulaşarak yorumlarınız ile sıkıntılarınızı anlatın ve yardım isteyin.

 

 

ÖNEMLİ HATIRLATMA : Değerli E-devletgiriş.com kullanıcıları, sizlere E devlet sistemi ile ilgili bilgileri zaman içerisinde sunyoruz. Tabiki bu bilgilerin tamamının sorgulamanması için sizlerin mutlaka E DEVLET ŞİFRESİNE ihtiyacı olacaktır.

Daha önceden E devlet şifrelerini almış, aldığı zarfı ve şifreyi unutmuş ve kaybetmiş olanlar E DEVLET ŞİFRE DEĞİŞTİRME RESİMLİ ANLATIM konumuza bakarak şifrelerini yeniden sıfırlayabilirler.

 

Yorum yapın